Забронювати

Бальнеотерапія в Карпатах

Бальнеотерапія – це досить популярна методика лікування і відновлення організму за допомогою лікувальних мінеральних вод і грязей. Громадські купальні з приміщеннями для відпочинку отримали назву від лат. balneum — купання та грец. λόγος — вчення.

Про бальнеологію відомо ще з давніх часів, про користь купання у священних водах Гангу говориться в стародавньому епосі Аюрведа («Знання життя»), яка була написана ІХ-ІІІ ст. до н.е. Китайський медичний кодекс «Нуці-Кінг» (2657 р. до н.е.) описує використання мінеральних вод для лікування хворих. За Геродотом, єгипетські лікарі радили застосовувати водні процедури для профілактики, а в часи Піфагора (570-500 р. до н.е.) греки будували “водні центри” біля джерел та річок, де можна було купатися, відпочивати та лікуватися. Метод лікування водою був удосконалений Гіппократом. Він був одним із перших лікарів, який оздоровлював людей спеціально приготовленою водою. Саме йому належить вислів: “вода допомагає при багатьох хворобах, де все інше перестало допомагати”. Та що там говорити, навіть у Святому Письмі описано епізоди про лікування людей в цілющих джерелах. Бальнеотерапія – це лікування без таблеток і ліків. Це – лікування дарами природи!

У нинішній час курортна бальнеотерапія використовується для стимуляції кровообігу, обмінних процесів, виведення токсинів і шлаків з організму, профілактики шкірних захворювань, підвищення імунітету, зняття нервової напруги, корекції фігури, для реабілітації після інфаркту міокарда чи операції на серці.

Бальнеотерапія  користуються неабиякою популярністю серед відпочивальників України. Зокрема, бальнеологічний курорт Східниця в Карпатах відома своїм мінеральними водами, помірним м’яким кліматом та неперевершеною природою – займає одне з провідних місць за унікальністю природних ресурсів і різноманітністю послуг. А ще курорт Східниця увійшов у ТОП-10 безпечних курортів України – 2022. Квінтесенція таких чинників у поєднанні з ефективним лікуванням, профілактикою, комфортними умовами проживання і українською гостинністю дає право курорту Східниця називатися оздоровчим Едемом в Карпатах.

Своїми умінням застосування бальнеотерапії і кваліфікованими спеціалістами на курорті Східниця славиться СПА – готель «Респект Карпати». Тут можна не лише покращити своє здоров’я і «знайти довголіття» без таблеток, але й гарно відпочити в затишній і спокійній атмосфері, подихати чистим карпатським повітрям, відпочити біля басейну, отримати оздоровчі та відновлювальні СПА процедури та поласувати самобутніми стравами карпатських етносів.

У СПА-центрі готелю «Респект Карпати», для максимальної зручності гостей, функціонує бювет мінеральних вод  з найпопулярнішими лікувальними водами Східниці: 2С, №5, №6 та №13.

Відпочинок на бальнеологічному курорті Східниця в Карпатах може бути не лише корисним, комфортним і приємним, але й цікавим. У СПА – готель «Респект Карпати» запроваджено індивідуальний підхід до кожного гостя. Наші спеціалісти здатні подарувати частинку здоров’я, незабутній релакс і абсолютну насолоду.

СПА – готель «Респект Карпати»: У нас краще!