Забронювати

Східницькі мінеральні води підвищують імунітет, а чисте гірське повітря стимулює оздоровчі процеси.

Імунітет охороняє організм від різноманітних вірусів, бактерій. Імунітет – це захисна стіна нашого організму особливо в період вірусних пандемій, як #коронавірус.

Яким чином мінеральна вода може підвищувати імунітет?

Чи пам’ятаєте Ви, як в дитинстві бабусі та мами примушували багато пити чистої води при хворобі, чи її перших ознаках? Це дуже часто відбувалось через знання та віру предків у силу води. Більш того, науково доведено, що вода допомагає боротись з різноманітними вірусами і впливає на імунітет. Вода – невід’ємна складова усіх клітин, в тому числі і крові.

Тому система кровообігу дуже залежить від якості води. Мінеральна вода допомагає кровоносній та імунній системі:

  • Збільшувати швидкість кровообігу;
  • Допомагає лейкоцитам та лімфоцитам протистояти вірусам;
  • Очищати організм від шкідливих речовин, що заважають його нормальній роботі, в тому числі і мертві клітини;
  • Збагачувати кров киснем;
  • Встановлювати баланс теплообміну і зберігає енергію організму.

Східницькі мінеральні води допомагають позбутися не лише захворювань нирок, печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, порушень обміну речовин, хронічних панкреатитів, анемій, хвороб шлунково-кишкового тракту, вивести з організму радіонукліди, очистити організм від шлаків але і підвищити імунітет.

У бюветі СПА-Готелю «RESPECT» представлені мінеральні джерела: 2С, №5, №6 та №13. Одна й та сама мінеральна вода має позитивний вплив на організм при різних захворюваннях. Це пояснюється наявністю в її складі різних солей, мікроелементів і газів.

Ну і про природу Карпат!

Курорт Східниця розташований в мальовничій долині, оточеній гірськими пасмами Карпат на висоті 600 метрів над рівнем моря. Тут свій особливий мікроклімат, настояний на хвої вікових смерек та ялин, безлічі лікарських рослин. Повітря цієї гірської місцевості насичене легкими ефірними смолами, розріджене, з дещо пониженим вмістом кисню, що впливає на частоту і глибину дихання, стимулює кровотворні процеси.

Підтримуйте свій імунітет і будьте здорові!!!