Забронювати

Церква Святої Анни – український Лурд

Відпочиваючи в Карпатах, ви маєте змогу приклонитися до святинь та духовно збагатитися. Окрім відпочинку та оздоровчих процедур у СПА-готелі «Респект Карпати», ми рекомендуємо відвідати Церкву Святої Анни у місті Борислав.

Бориславський храм Святої Анни — один з пам’яток архітектури місцевого значення — споруджений у 1900 р. як римо-католицький костел. Автором проекту був архітектор Станіслав Маєрський.

Під дахом храму знаходяться мощі понад 700 святих. Достовірність їх підтверджують спеціальні ватиканські документи по Конгрегації у справах святих Римської курії.
Унікальність Церкви Святої Анни в тому, що кожен може побачити тут мощі свого святого небесного охоронця і молитовно попросити в нього заступництва.
Однією з найвизначніших речей у храмі є ікона Божої Матері, яка називається цілителькою. У неї вмонтована риза святої Богородиці. Серед реліквій також часточка Туринської плащаниці, а ще – земля, просякнута фізичною кров’ю Спасителя.

Як добратися

Церква Святої Анни розташована у Львівській області у місті Борислав, всього за 14 км від бальнеологічного курорту Східниця. До Храму можна доїхати своїм автомобілем, дістатися автобусом, або замовити трансфер. Церква Святої Анни знаходиться на вулиці Володимира Великого, 45а. З кожним роком збірка мощей храму Святої Анни в Бориславі зростає, а люди продовжують сюди їхати – хто за вірою, хто за зціленням, хто з подякою.