Забронювати

Де провести відпочинок в Карпатах в червні

На думку вчених, назва першого місяця літа походить від слова «червець» – барвник, який наші пращурі отримували з комахи кошенілі. У цьому місяці відбувається літнє сонцестояння, коли найдовший день протистоїть найкоротшій ночі. А одним з головних християнських свят у червні є Зелена неділя, або Трійця. А ще у червні – екватор року і найкращий час для оздоровчого відпочинку. Запрошуємо Вас на сімейний відпочинок в Карпатах з басейном!

Курорт Східниця  Львівської області розташований в Карпатах, у мальовничій долині на висоті 600 метрів над рівнем моря. Особливий мікроклімат курорту настояний на хвої смерекових і соснових борів та лікарських рослин. Повітря цієї гірської місцевості насичене легкими ефірними смолами, розріджене, з дещо пониженим вмістом кисню, що впливає на частоту і глибину дихання, стимулює кровотворні процеси. А ще гарні краєвиди, тиша та спокій.

Цілюща перлина Карпат має найбільшу кількість джерел із мінеральними водами в Україні, які принесли курорту Східниця неабияку популярність. 

Східницькі мінеральні води допомагають позбутися не лише захворювань нирок, печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, порушень обміну речовин, хронічних панкреатитів, анемій, хвороб шлунково-кишкового тракту, виводять з організму радіонукліди, очищають організм від шлаків, але і підвищують імунітет.

У бюветі СПА – готелю «Респект Карпати» представлені води зі Східницьких джерел: №2С, №5, №6 та №13.  Одна й та сама мінеральна вода має позитивний вплив на організм при різних захворюваннях. Це пояснюється наявністю в її складі різних солей, мікроелементів і газів. Мінеральна вода з джерел зберігає свої корисні властивості не більше 2-х – 3-х годин, а придатність до вживання – не більше 3-х діб. Лише властивості води зі свердловини №2с зберігаються до 1 місяця.

Чим корисні мінеральні води з бювету СПА- готель «Респект Карпати»?

💙2с – мінеральна вода типу «Боржомі» – содова вода сприяє відновленню кислотно-лужного балансу в організмі, нормалізує роботу шлункових залоз. Корисна при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

💙№5 – гідрокарбонатно-натрієво-кальцієва вода з джерела вміщує багато органічних речовин та мікроелементи. Лікує сечокам’яну хворобу, хронічні порушення роботи жовчовивідних та сечовивідних шляхів.

💙 №6 – гідрокарбонатно-натрієво-кальцієва вода (типу «Нафтуся»). Слабомінералізована вода багата органічними речовинами. Напроти, токсичні мікроелементи значно нижчі від норми. Вода лікує хронічних захворювань сечовивідних і жовчовивідних шляхів.

💙 №13 – гідрокарбонатно-кальцієва вода. Ефективно змінює секреторну функцію шлункових залоз, відновлює вміст гемоглобіну, прискорює утворення еритроцитів та сприяє виведенню радіоактивного цезію. Корисна при захворюваннях печінки, гастритах, колітах, ентеритах, залізодефіцитній анемії та променевій хворобі.

Чим ще зайнятися на відпочинок в Карпатах з басейном в Східниці в червні?

СПА – готель «Респект Карпати» пропонує своїм гостям:

 • Відвідування SPA центру «RESPECT» з бюветом мінеральних вод, басейном, саунами, оздоровчо-лікувальними процедурами.
 • Відновлення і оздоровлення SPA-процедурами, масажем і мінеральними ваннами.
 • Прогулянки в Національному рекреаційному парку «Сколівські Бескиди».
 • Захоплюючі екскурсії і знайомство з історією Західної України у м. Дрогобич.
 • Подорож до заповідника Тустань, де досі залишились незайманими фрагменти середньовічної фортеці.
 • Відвідини зоопарку “Лімпопо”, який розташований в селі Меденичі.
 • Політ на повітряній кулі.
 • Збирання екологічно чистих ягід та грибів.
 • Риболовля у гірській річці Стрий або у форельниках.
 • Велосипедні та піші прогулянки.
 • Скандинавська ходьба.

Плануючи сімейний відпочинок в Карпатах з басейном у червні, обирайте курорт Східниця. Приїхавши для відпочинку у СПА – готель «Респект Карпати», ви у безпеці отримаєте повний комплекс рекреаційних та оздоровчих послуг, а також залишитесь задоволені високоякісним обслуговуванням, затишною атмосферою та європейським сервісом.

СПА – готель в «Респект Карпати»: у нас краще!