Забронювати

Що таке детокс процедури і кому він справді потрібен

Існує багато аргументів за і проти детоксу. Але не можна сперечатися з фактами. А факти говорять, що існування процесу очищення організму від непотрібних частинок благополучно доведене. Більш того, в 2016 році за відкриття процесу так званої аутофагії була навіть вручена Нобелівська премія.

Розберемося докладніше, в чому суть. Саме поняття «детокс» передбачає виведення з організму токсинів. Токсинами називаються всі шкідливі сполуки, які негативно впливають на клітини. Вони можуть потрапляти в організм з їжею, водою, косметикою або побутовою хімією, і навіть просто з повітрям. Не кажучи вже про шкідливі звички, на зразок вживання алкоголю або паління. Таким чином уникнути їх при звичайному повсякденному способі життя просто неможливо.

Але людський організм – дуже складна і розумна система. Він здатний самоочищатися, і це закладено в нас природою. Печінка, нирки, легені, кишечник – всі вони задіяні в процесі. В ідеалі, внутрішні системи самі справляються з зовнішніми навантаженнями. Але іноді їх ресурсів недостатньо.

Перші тривожні сигнали, які подає організм – проблеми з травленням, постійна втома, сонливість і дратівливість, виснаженість при мінімальних навантаженнях, депресивні настрої. При цьому ніякого серйозного діагнозу може і не бути. І саме в таких випадках допомагає детокс.

Що включає в себе детокс?

Існує багато різних програм і методів детоксикації організму, але у всіх них одна суть. Це правильне харчування, виключення шкідливих звичок, корекція раціону, фізичні вправи, здоровий сон, масажі, SPA-процедури, активне вживання рідини і багато іншого.

Часто на детоксі рекомендують зелень, овочі, свіжовичавлені соки, бобові та злаки, мінімум теплової обробки, а ще – смузі і коктейлі. Бажано позбутися шкідливої, жирної і важкої їжі, цукру і порожніх вуглеводів. І, звичайно ж, від різноманітних домішок і підсилювачів смаку. Меню найкраще підбирати разом з лікарем з урахуванням вашого організму.

Детокс в Карпатах

Переваги наших детокс-програм – комплексний підхід. У Карпатах все грає на вашу користь. Природні чинники значно прискорюють процес детоксикації організму і роблять його ще більш ефективним і комфортним. Цілюще повітря, мінеральні води, атмосфера релаксу і розслаблення – все це допомагає поліпшити самопочуття в цілому.

Під час програми детоксу поліпшується обмін речовин і робота шлунково-кишкового тракту, нормалізуються всі процеси в печінці, нирках і жовчних шляхах. Найчастіше це закономірно тягне за собою схуднення без зайвих зусиль. А ще просто відчуття легкості.

Наша програма розрахована на 7 або 10 днів і включає також спеціальний дієтичний раціон. План складається індивідуально з лікарем під ваші запити, тому його завжди можна скорегувати. Після курсу детоксу ви забудете про постійні стреси і хронічну втому. Також ми рекомендуємо його при захворюваннях шкіри, дихальних шляхів, при алергіях і просто при малорухливому способі життя.