Забронювати

Травень в Карпатах – 2022

В Україні вже понад 60 днів йде війна. Через введення воєнного стану, по всій країні, звичний для нас календар святкових і робочих днів став менш цікавий. Ми віримо в нашу перемогу і все ж таки маємо надію, що травневий відпочинок під мирним українським небом буде не мрією, а реальністю.

Щороку травень в Карпатах – це традиційні вікенди на тривалі вихідні, але не цьогоріч. В останній місяць весни ми матимемо 9 вихідних: 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29 травня.

Хтось скаже, що зараз не до відпочинку, але ж де взяти сили і “правильні думки”? Але, чи пам’ятаємо ми, Карпати – джерело бадьорості і здоров’я. Кліматолікування – один з найпоширеніших видів оздоровлення та відновлення сил, що у поєднанні з мінеральними водами має цілющі властивості для організму і слугує природнім антидепресантом. Тому запрошуємо Вас провести травень в Карпатах!

Травень у Східниці

Курорт Східниця – це унікальний куточок Карпат, який природа обдарувала мінеральними лікувальними водами, неймовірними лісами, гірськими краєвидами і чистим повітрям. Курорт Східниця сьогодні пропонує найширший спектр відпочинкових, оздоровчих і лікувальних послуг  з європейським комфортом. І що важливо у час війни – безпеку. Курорт Східниця знаходиться в Карпатах за 120 км. від Львова та 150 км. від Івано-Франківська – міст, які періодично піддаються ракетним атакам. Травень у Східниці – це безпека для вас і вашої родини. А ще травень у Східниці – це корисно, цікаво, красиво і пізнавально.

СПА – готель “Респект Карпати” – місце сили та гармонії, в яке закохуєшся з першого погляду. Звуки Карпатських гір, мальовничі пейзажі, чисте повітря насичене хвоєю, цілющі властивості карпатських лісів, Східницькі джерела лікувальних мінеральних вод, затишна атмосфера, комфортні умови, смачна кухня і власний СПА-центр для відновлення і релаксу здатні подарувати частинку здоров’я і абсолютну насолоду навіть за нетривалий час відпочинку. І цього року СПА – готель “Респект Карпати” пропонує Вам провести травень з користю для здоров’я . Колектив СПА – готель “Респект Карпати” зробить усе від нас залежне, щоб ви почували себе як у дома. Травень у Східниці – це знижки на проживання, які дозволять вам безпечно пережити війну і оздоровитися, а нам забезпечити робочі місця, зберегти колектив, сплатити податки та надалі підтримувати українську армію.

Навіть якщо ви уже місяцями перебуваєте на Західній Україні, кілька днів  проведених у СПА – готелі «Респект Карпати» , на курорті Східниця, подарують Вам нові сили та позитивні емоції, нові ідеї і нові плани на відновлення і процвітання!

Травень в Карпатах – це атмосферно! Бережіть себе!

У нас краще…